Repasované díly

Náš internetový obchod funguje za podpory nejrozšířenějšího programu pro prodej a distribuci autodílů po celém světě, kterým je TECDOC. Díky katalogu TECDOC je možné u nás vyhledávat díly přesně podle použití v konkrétním vozidle.

Kvalitně repasované díly z továren

V první řadě je důležité uvést, že nejde o poškozené, použité nebo amatérsky opravované díly. Repasované díly v naší nabídce jsou kvalitativně na vysoké úrovni, porovnatelné s novým dílem, právě kvůli tomu, že k repasu těchto komponentů dochází přímo v továrnách daného výrobce a jsou při tom dodržovány všechny potřebné pracovní postupy. Standardně i na tyto repasované díly je platná záruka 24 měsíců .

Repasované díly v našem e-shopu jsou označené informací, která říká, že díl může být dodáván výměnným způsobem. Většinou jde o brzdové třmeny, mechanismy řízení, kompresory klimatizace, čerpadla servořízení, poloosy atd.

Po zakoupení takového dílu Vám bude zaúčtována záloha za repas, (výšku určuje samotný výrobce a o její výšce Vás bude informovat náš operátor po vytvoření objednávky), která Vám ale může být vrácena. O vrácení zálohy taktéž rozhoduje samotný výrobce.

Po doručení objednávky k Vám je potřeba vizuálně zkontrolovat shodnost starého a nového repasovaného dílu a následně poslat Váš starý nefunkční díl v originálním balení repasovaného dílu na naši adresu provozovny GAFA AUTO, Vavrečka 311, 029 01 Vavrečka bez dobírky s ofocenou fakturou. Starý díl, který budete odesílat přímo k nám musí splňovat následující předpoklady:

Starý díl musí splňovat následujícíV dalším kroku bude starý díl odevzdán výrobci, který zhodnotí, zda je možné vrátit zálohu. Toto posuzování může trvat i více než 30 dní, proto Vás prosíme o trpělivost. V případě, že výrobce určí, že Vám je možné vrátit zálohu, bude Vám vyplacena na bankovní účet, případně v hotovosti v kamenné prodejně. Pokud naopak zamítne vrácení zálohy, vrátíme Vám zpět váš starý díl.

Sleva až 5%
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
při nákupu nad
Dárek k objednávce
při nákupu nad
Rychlé doručení
Pokud je zboží skladem
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014