O nás

Naše společnost GAFA AUTO vznikla v roce 2010 za účelem prodeje a distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové automobily. Spolupracujeme s významnými Evropskými distributory náhradních dílů, díky čemuž můžeme vždy nabízet nejlepší ceny a zajistit bohatý sortiment autodílů. GAFA AUTO Vám nabízí maloobchodní prodej, ale i velkoobchodní spolupráci.

Maloobchodní prodej

Provozujeme kamennou prodejnu s provozem ve Vavrečce. Máme v nabídce na skladě množství autodílů, autodoplňků, oleje a kapaliny. Provozujeme i internetový obchod, kde nabízíme komplet celý sortiment. Zastřešujeme maloobchodní prodej na celém Slovensku a zásilky doručujeme kurýrskou společností do 48 hodin od objednání. Naší prioritou je spokojenost zákazníka ve všech směrech.

Velkoobchodní prodej:

Pro velkoobchodní partnery nabízíme možnost spolupráce s výhodami, jako je úprava cen, rozvoz dílů dva – krát denně pokud se partner nachází na trase naší distribuční sítě. Pro velkoobchodní partnery denně rozšiřujeme sklad, který se nachází ve Vavrečce (areál bývalého provozu PUNCH), kde se nachází i maloobchodní prodejna.

Naším cílem je spokojenost zákazníka , ktoré dosahujeme skvělým poradenstvím, nízkými cenami kvalitních dílů od renomovaných světových výrobců a rychlou dodávkou dílů přímo k Vám domů.

Sleva až 5%
pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
při nákupu nad
Dárek k objednávce
při nákupu nad
Rychlé doručení
Pokud je zboží skladem
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014